Ajax op Flickr

klikklikkerkliklikKlik!

Vorige week nam vriend W. mij mee naar de eerste oefenwedstrijd van Ajax. In Amsterdam Noord stond het tegen DWV bij rust nog steeds 0-0. In de tweede helft werd er zoveel gescoord dat we een paar doelpunten misten omdat we even de andere kant op keken. Het werd 7-0.
Op flickr wat kiekjes. Niet zoveel van de wedstrijd zelf, wel van alles wat er omheen gebeurde.

En heel veel kinderen.
Vriend W. vroeg zich af wat de ouders ervan vonden als hij die foto's zou nemen.
Ik voelde me af en toe ook een beetje een pedo met mijn nieuwe zoomlens op de kinderen gericht, maar niemand zei er iets van.

Het was een erg leuke middag. Zo zou voetbal altijd moeten zijn. Dichtbij, zonder slotgracht, bijna aanraakbaar. Een prettige sfeer en slechte grappen.

veertien reacties

Nummer 18 is meesterlijk.

anneke, (URL) - 16-07-’05 15:46

Dan is u nog altijd een peda, ipv een pedo…

Eric, (URL) - 16-07-’05 15:51

Aha, dat was jij dus…

paul, (URL) - 16-07-’05 17:58

Dus iedereen met een zoomlens die foto’s van kinderen maakt is een potentiele pedo?? Typisch grootstedlijke paranoia!

PV, - 16-07-’05 19:14

Dat kan geen echte vriend zijn als hij je mee naar ajax neemt.
Dan moet het een vijand zijn.;-)

Rowan, (URL) - 16-07-’05 19:31

Is het momenteel hip om kiekjes van onbekende mensen te maken? Het lijkt wel een weblogtrend.

henriette, (URL) - 16-07-’05 21:43

Inderdaad, ik zie het ook op verschillende weblogs. Nouja, altijd nog leuker dan de familiekiekjes op Ome Joop’s Website.

esther, (URL) - 16-07-’05 23:53

Ik vond het geweldig daar! De hele sfeer en in de rust al die kleintjes die mochten laten zien wat ze konden. Heb me goed vermaakt toen!

karin, (URL) - 17-07-’05 10:55

voetbal = identiteit = dus oorlog = van de duivel

Kiers, (URL) - 17-07-’05 11:11

Gaat Merel een heuse voetbalfan worden? :)

marCel!, (URL) - 18-07-’05 01:53

Ik onthoud mij van enig commentaar in dezen…

Martijn, (E-mail ) - 18-07-’05 10:19

komkommertje erbij?

Moljevic, - 18-07-’05 13:19

Merel; dan waren we die middag heel dicht bijelkaar. Ik weet wel niet hoe je eruit ziet, maar toch geeft het me met terugwerkende kracht een goed gevoel. Gek, h??!

Donny, - 22-07-’05 16:19

hey ,menzen ajax is de best en ferder al andere kk clubs niks hahahahah leuk h? dit me msn anthony.m.hof@hotmail.com

anthony, (E-mail ) - 03-02-’07 09:31
(optioneel veld)
(optioneel veld)
Helaas heeft ook mijn site te maken met spammers. Zou je, voordat je op Plaats reactie klikt, deze domme vraag willen beantwoorden? Dan voorkom ik dat hier allemaal berichten over cheap loans en extra large dicks komen te staan.

Reactiemoderatie staat aan op deze site. Dit betekent dat je reactie niet zichtbaar zal zijn, tot deze is goedgekeurd door een beheerder.

Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.