Over webloggen

zo moet het dus niet?

Webloggen is da bomb en dus schrijven we er boeken over yeah yeah!
Maar liefst twee boekjes verschenen er begin deze maand over dit ontzettend verheffende fenomeen.
Webloggen, wat is dat toch!

In die van Clickx (die andere heb ik niet gezien) staat onder andere: als je wilt weten hoe het niet moet, kijk dan eens op www.merelroze.com.
De arme Dreknek, toch mijn allergrootste fan, wordt zwart op wit aan de schandpaal genageld!

Ik ga even een paar dagen iets anders doen, dus leest u de boekjes maar terwijl ik druk bezig ben met die andere dingen. Dagdag.

boekje

twee reacties

Vond jou eigenlijk altijd een voorbeeld van hoe het wel moet…

Lonneke, (URL) - 20-10-’05 11:07

En vind je het dan niet een klein beetje stoer? Dat, wanneer pc’s al jaren zijn vervangen door …chips in ons brein of dergelijks,
jij wel vereeuwigd bent? Ik wel!

Juna, (URL) - 21-10-’05 23:41
(optioneel veld)
(optioneel veld)
Helaas heeft ook mijn site te maken met spammers. Zou je, voordat je op Plaats reactie klikt, deze domme vraag willen beantwoorden? Dan voorkom ik dat hier allemaal berichten over cheap loans en extra large dicks komen te staan.

Reactiemoderatie staat aan op deze site. Dit betekent dat je reactie niet zichtbaar zal zijn, tot deze is goedgekeurd door een beheerder.

Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.