Relaxt chillen

Buiten voor de Videoland stond een brede gozer in zijn T-shirtje, terwijl het hartstikke koud was. De spierballen van zijn bovenarmen barstten bijna uit de strakke mouwtjes. Ook zijn buikspieren waren door de structuur van de stof duidelijk te onderscheiden.

Om de brede gozer heen stond een aantal jochies in joggingpak. Het leken wel broertjes, allemaal even groot en allemaal in hetzelfde soort joggingpak: niets fancy's, van badstof, in ??n kleur en merkloos. Een familieaanbieding uit een goedkope winkel. Het leek alsof ze in pyjama waren, alleen hadden ze er schoenen onder aan.

De jochies keken letterlijk en figuurlijk op naar de brede gozer. Als ze later zo groot waren als hij, dan zouden ze net zo breed zijn, en zoveel aanzien hebben ook. Ze luisterden aandachtig, want de brede gozer legde iets belangrijks uit.

In het voorbijgaan hoorde ik de brede gozer tegen de jochies zeggen:
"Als jullie je vervelen, dan ga je gewoon naar de Albert Heijn. Daar is het altijd relaxt chillen."

28 reacties

Oh, dus dat doen ze daar altijd bij de Albert Heijn; relaxt chillen! (Weer wat geleerd) Is dat trouwens niet een beetje dubbel-op? Of kun je ook niet-relaxed chillen? :-s

Laura, (URL) - 14-04-’06 14:22

Hm, opleiding tot hangjongeren-schap?

Ouwe, (E-mail ) (URL) - 14-04-’06 14:34

“En blijf vooral in de buurt van de vrieskast.”

cockie, (URL) - 14-04-’06 14:58

Wat een vr?selijk vooroordeel over brede gozers en sportschool types nou weer. Hou dat demoniseren van hersenlozen nou nooit eens op? Die mensen hebben ook gewoon stemrecht, hoor. En wie weet, zijn ze misschien wel heel gelukkig.

Ik ben 60 jaar te laat geboren.

Kiers, - 14-04-’06 15:12

Ik kom net terug van de Albert Heijn en ik verzeker je: ze kunnen er niet meer bij. En relaxt was het er ook niet.

Marcel, - 14-04-’06 15:33

Relaxt chillen is inderdaad krom maar het is ook engels en dat is toch knap voor zo’n straatjong. Hattie geen Ipodje op zijn kop ? Geen telefoon met een hele erge MTV ringtone ? Hij zal dat engels toch ergens geleerd hebben. Ach en ook o wee, niet bij nadenken verder, het is onze eigen schuld allemaal, zo begotted iedereen rondloopt van dat hemelse amerika.

Peter - noves 3 .75 miljoen euro schat, - 14-04-’06 15:45

Ik was gisteren bij de Albert Heijn en zag daar twee meisjes bij een bak dozen met voorgeverfde paaseiseren. Zei de een tegen de ander: “H?, da’s handig… deze hoef je niet meer te pimpen!”… Blijkbaar worden paaseieren tegenwoordig ook al gepimpt… waar gaat het naartoe met deze wereld?

René, - 14-04-’06 16:46

Pimp My Hangjongeren

Johan, (E-mail ) (URL) - 14-04-’06 16:52

Diamantbuurt zeker weer?
Zoals gewoonlijk?

Lawyerzwelgje, (E-mail ) - 14-04-’06 17:13

Zeker alleen als je breed in een joggingpak past, ik heb nog nooit relaxed gechilled bij AH…

Ruwina, (URL) - 14-04-’06 18:40

Komt zeker door die gratis koffie bij de Appie dat die gozer van mening is dat het daar relaxed chillen is. Beetje sneu wel, caffeine dealen aan die jonge mannetjes….

Knopje, (URL) - 14-04-’06 19:16

onder aan? onderaan?

pim, (URL) - 14-04-’06 20:33

Wat deden wij vroeger als jongeren eigenlijk?
Bij paps en mams op de bank chillen?

Ik weet het echt niet meer…

Terrebel, (URL) - 14-04-’06 22:19

Lekker belangrijk pim!

barbara, (E-mail ) - 14-04-’06 23:43

Bij de Jumbo is het nog veel relaxter. Daar krijg je gratis warme chocolademelk..

Martijn, (URL) - 15-04-’06 02:41

Vette shit, ouwe!

Wendy, (URL) - 15-04-’06 03:33

Ik vraag me natuurlijk wel af wat hij daar deed.
En waarom met zo’n groep?

Oh!, (URL) - 15-04-’06 14:51

wat een lulhannes… chillen bij C 1000 is veel relaxter

pascha, (URL) - 15-04-’06 17:02

vooral die euroshopper biertjes zijn chill! alleen probeert AH nu de boel te pimpen met hun thuismerk bier…
en zo pimpelen we de hele dag door

Jan Hagel, (URL) - 15-04-’06 21:35

beetje ouwelullen commentaar allemaal niet? Alsof we zelf niet zo onze manieren en uitspraken hadden….

Janna, - 15-04-’06 22:50

Op de zaterdag voor pasen was het nergens chillen. Man wat een drukte!

Petra, (URL) - 16-04-’06 09:23

vertikt het om het woord pimp te gebruiken, doet noooooooiit, nooit zeg ik je, aan de mode mee en heeft de appie gisteren gemeden vanwege de verwachte drukte!

nancy, (URL) - 16-04-’06 11:40

ik heb geen witty comment. Ik lig nog in deuk. Goed opgevangen

ivanna, (URL) - 17-04-’06 08:23

Doet me denken aan een scene uit Oliver. Die brede gozer stuurt die gastjes gewoon op dievenpad. Dat ‘relaxed chillen’ is geheimtaal voor graaien in de vakken, bakken en schappen. Volstoppen die joggingpakzakken.

phei, - 18-04-’06 13:08

he nancy is de ‘appie’ niet net zo’n begrip (modewoord!)als pimpen ;-)

mik, - 18-04-’06 13:42

@phei; volgens mij hadden ze die joggingpakken ook op deze manier verkregen?!

Donny, - 18-04-’06 16:14

Sorry mik,Albert Heijn dan:O)

nance, (URL) - 22-04-’06 15:36

ik chill wel bij de lidl, da’s veel goedkoper

de mopperpot, (URL) - 23-04-’06 22:39
(optioneel veld)
(optioneel veld)
Helaas heeft ook mijn site te maken met spammers. Zou je, voordat je op Plaats reactie klikt, deze domme vraag willen beantwoorden? Dan voorkom ik dat hier allemaal berichten over cheap loans en extra large dicks komen te staan.

Reactiemoderatie staat aan op deze site. Dit betekent dat je reactie niet zichtbaar zal zijn, tot deze is goedgekeurd door een beheerder.

Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.