Een goed begin is het halve werk
Ho, stop! Het jaar is helemáál niet goed begonnen.
Het leek even goed te gaan, maar daarna werd ik zieker dan een hond.
Had ik nog geen twee weken geleden een recordtemperatuur van 38,8 bereikt, nu steeg het digitale kwik ineens tot boven de 39.
Om vervolgens, midden in de nacht, na een spontane kotsactie die niet voortkwam uit misselijkheid maar louter uit hoesten, een temperatuur van 39,8 te behalen.
39,8.
Ik sliep nauwelijks.
Als ik wel even wegviel, moest ik over het lot van miljoenen mensen beslissen die op sterven lagen, zonder enige medische kennis.
Nu heb ik 38,8 en geloof me: dit voelt goddelijk.
Ik zou bijna zeggen: “Het komt wel goed schatje”, ware het niet dat ik het een vreselijk irritante reclame vind. Maar als ik het zo bekijk, heeft het goede begin toch nog 3 dagen geduurd. Of waren de dinsdag, woensdag en donderdag ook een nachtmerrie ?
Laat ik vooropstellen dat ik jouw actuele toestand niet om te benijden vind. Maar je weet de zaken droomkundig wel een tikkeltje te overdrijven. Vind je zelf ook niet?
Aan alle vervelende dingen zijn ook aangename dingen. De dromen in die toestand zijn van een onevenaarbaar mafheidsgehalte.
Was getekend
Lekkere manier om het jaar te beginnen zeg, pfff…
Ik wens je beterschap, dat je snel maar weer helemaal het meisje bent!
hier Anne, temp. 38,7, ik voel met je mee. Vorig jaar begon ook al zo, is toch nog goed gekomen uiteindelijk.
Beterschap!
Dat klinkt niet lekker Merel, ben je al bij de dokter geweest? En als een goed begin het halve werk is, dan begin je toch gewoon opnieuw als je beter bent? ;) Beterschap en nog gelukkig nieuw jaar!
Wow, dat is zeker hoge koorts.
Het heerst echt, veel mensen om me heen zijn ziek en moeten heel erg hoesten.
Het komt wel goed, (…….). Ik had tijdens de jaarwisseling een ontzettende buikloop. Ik ben er nog steeds. ;-)
pimz ps:
…er heerst amper niks:
http://www.degrotegriepmeting.nl/public/
Hallo
Je hebt op deze pagina
http://www.merelroze.com/pivot/entry.php..
een link opgenomen naar deze pagina
http://utopia.knoware.nl/~wwitsel/main/a..
deze pagina is verplaatst naar
http://voeding.pilliewillie.nl/voeding-w..
Met vriendelijke groet
Willy Witsel


Je zal maar zonder enige medische kennis op sterven liggen… :-)
Beterschap!