Terug
* Na drie weken wit zijn de nummerborden hier géél.
* Ik moet nog even wennen aan het concept jas.
* Mijn tas was na het wasdebacle weliswaar veel leger dan op de heenweg, maar vreemd genoeg niet veel lichter. De was is vandaag wel stukken minder omvangrijk dan normaal. Ik kan het iedereen aanraden.
* Waarvoor ik altijd terug wil komen:
- Ronja en Maus
- mijn fiets (niet gestolen olé)
- grofvolkoren brood met kaas
* Ik zit vol enórm kekke vakantieverhalen en ik heb giegen aan foto's, maar eerst moeten de correcties op De weekenden waren voor haar verwerkt.
* De lucht is zo shockerend grijs dat het me niet zou verbazen als ik straks in de supermarkt al Sinterklaasartikelen zou zien liggen.
Er gaat n?ets boven lieve, zachte, donzige poezebeestjes die je blij knorrend en spinnend verwelkomen!
En dat van die grofvolkoren boterham met kaas dat heb ik nou ook altijd als ik in het buitenland vertoef. Vroeger, toen ik alleen nog maar wit brood wilde z?nder korstjes (als kleuter, en wat ik uiteraard niet kreeg), als mijn moeder me d?t toen verteld had zou ik haar nooit geloofd hebben… :-)
De Albert Heijn stikt hier al in Sinterklaas-artikelen. En ja, dat Zuid-Europeese brood is niet te eten.
Ja! ik heb zelfs al een heel doosje marsepeinen aardappeltjes op, mjammie!
rent naar de keuken om doosje twee uit de boodschappentas te pakken
Welkom terug, trouwens
Dat mis ik nou allebei: een lekkere volkoren boterham met kaas (je kunt hier wel voorgesneden goudse kaas krijgen) en Sinterklaassnoepgoed. Dat snappen die Britten toch echt niet…
Marsepein gegeten. Daar kunnen ze mij voor wakker maken. Ja, die grof volkoren boterham (zelf snijden) met oude kaas en tomaat.
Waarom ga ik nog naar het buitenland?
Voor de zon.
Volgende keer gewoon een zak pepernoten meenemen op vakantie. Heel praktisch, want;
-behoud van vaderlands liefde
-bederft minder snel dan volkoren brood
-fijne smaakmaker voor nieuw te verwerven buitenlandse vrienden
-overgang naar Nederlandse supermarkt minder groot
Ben je al een beetje geacclimatiseerd? Want ik wil nou wel eens verhalen horen en foto’s zien. Doe maar rustig aan hoor, maar schiet wel een beetje op graag. ;)


Ik heb wel zin in een chocolade letter.