Vier sterretjes
* Vanmiddag stond de trein stil voor de Bijlmer bajes. Ik zag een bordje in de slotgracht met de tekst "Verboden te vissen". Dat twitterde ik. Iemand twitterde terug dat hij in dezelfde trein zat. Ik keek om me heen en zag iemand op een mobiele telefoon turen. Het was inderdaad degene die dat net had getwitterd. Bizar.
* In de JAN van deze maand staat een column, met een paginagrote foto van mij, na een overigens superleuke fotoshoot. De reacties op de foto zijn zeer uiteenlopend. De een vraagt zich af waarom ik er niet altijd zo uitzie, de ander vindt het verschrikkelijk, een derde dacht dat ik Sonja Bakker was. Een ex van me had me niet herkend.
* Sta op en koop!, een column van mijn hand over de recessie op ze.nl
* Twee straatteksten voor mijn verzameling straatteksten:


(dat "Info" vind ik zo mooi)
Leuk dat je voor ze.nl geschreven had, ik schrijf daar ook voor :) Wat een vreemd toeval dat jullie in dezelfde coupé zaten!
Maar wáár komen nou toch die kleine wondjes vandaan?? De knopjes voor de voetgangerslichten zijn toch niet scherp ofzo? (Wel héél vies, maar da’s een ander verhaal…)
*Bizar. Wat is de wereld dan klein. kende je die persoon wel? Of was het alleen een twitterfollower?
*Is die foto online ook ergens te bewonderen?
Dat “info” is geweldig! Wie bedenkt nou zoiets? Zou er íemand zijn die ziet dat er “info” is en dan bedenkt: “Ah! Info! Laat ik dat maar eens aandachtig lezen!” (Moet hier nu nog een vraagteken?)
En… ben je met die andere Twitteraar in gesprek geraakt? Of is het bij online twitten gebleven?? ;-)
Grappig, ik had nog nooit een foto van je gezien. Je lijkt sprekend op een gemeentevoorlichtster die ik ken. Jammer, want dat is een draak. Jij niet, althans dat blijkt niet uit je verhalen. Integendeel.
Ha een mede Ze.nl-er. Ik sta er sinds gister ook op :D Niet zelf geschreven dan… Je column was erg leuk!
Hé, en ik heb een keer een workshop gegeven over bloggen voor http://www.astmaaltijdanders.nl
Zo zie je maar weer. :-)
Leuke foto in de Jan! Die rok is spectaculair.
En absoluut geen Sonja Bakker lookalike.
Toeristen neem ik altijd het liefst bij de hand om ze op de plaats van bestemming af te leveren.
En wat dacht je van mensen in de tram waarschuwen dat ze eruit moeten?
Op mijn werk (ja, ik herhaal op mijn werk), heb ik toevallig eens de JAN uit het rek getrokken. Ik dacht dat het wel weer zo’n omhooggevallen blad zou zijn met vooral een behoorlijke attitude die niet waargemaakt wordt met de inhoud. Niets blijkt minder waar. Toevallig zag ik ook jou stuk. Ooit ben ik eens op je site terechtgekomen en nog bezoek ik je regelmatig, om gewoon lekker even bij te lezen. Nu zie ik je steeds meer en vaker op de meest vreemde plekken opduiken. Super!
Daar bij die info… daar woon ik. En dat “info”, dat doet onze huismeester bij iedere aankondiging die hij doet. Hoe vaak ik het ook zie, ik blijf het aandoenlijk vinden.


dat plakband is ook heel mooi geplakt