Vrolijke melding

:-)
Waarom spelling uiteindelijk minder belangrijk blijkt dan het gevoel dat je aan een tekst overhoudt.

vijf reacties

Gevoel is van alle tijden; en laat zich een beetje met woorden uitdrukken. Spelling is vergangkelijk en kan je (soms) zelfs beperken in het uiten van je gevoelens.

Henk Muller, - 20-08-’11 17:39

Vrouwe Roze,
Ik word er inderdaad helemaal vrolijk van.
Uw Drs.

Drs. Johan Arendt Happolati, (URL) - 21-08-’11 18:26

Hè ja, gewoon fijn. Dat precieze gedoe ook altijd.

Irene, (URL) - 23-08-’11 11:02

En ik word dan nog eens extra vrolijk van de Mac die de melding gaf. :-)

Michiel, (URL) - 25-08-’11 10:58

mooi ook: die tegengesteldheid van die twee zinnen. Eerst denk je hè verdorie en dan wordt je alsnog blij gemaakt!

merijn, - 26-08-’11 18:18
(optioneel veld)
(optioneel veld)
Helaas heeft ook mijn site te maken met spammers. Zou je, voordat je op Plaats reactie klikt, deze domme vraag willen beantwoorden? Dan voorkom ik dat hier allemaal berichten over cheap loans en extra large dicks komen te staan.

Reactiemoderatie staat aan op deze site. Dit betekent dat je reactie niet zichtbaar zal zijn, tot deze is goedgekeurd door een beheerder.

Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.