---
title: "Gastheer Vandenb"
date: 2002-03-15
author: "Merel Roze"
featured_image: "https://www.merelroze.com/wp-content/uploads/2024/06/boids-1.png"
categories:
  - name: "Geen categorie"
    url: "/category/geen-categorie.md"
---

# Gastheer Vandenb

Na mijn werkdag vandaag keer ik terug naar [de duinpan van twee weken geleden](entry_blog-528.html), naar het strand, naar de bossen, naar de zeewering, naar lucht die frisser inademt dan die in Amsterdam, naar vrijheid en blijheid, naar uitgebreid ontbijten ’s ochtends of ’s middags, naar Catan spelen tot diep in de nacht, naar boeken lezen, en ook naar rust.

Vier dagen weg, dat is. (vreugdekreet)

Ik ben zo vrij geweest om een oppas te regelen. De oppas zal er op letten dat deze pagina op het grote, boze internet zich niet in de steek gelaten voelt, dat er elke dag (minstens) één nieuw stukje op zal komen te staan, en dat ze, net als het in het echte leven gaat, soms extra lang op mag blijven. Dagen met een oppas voelden vroeger net zo aan als dagen vakantie, dus hierbij schenk ik u allen een beetje van mijn vrijheidsidee.

Ik presenteer uw gastheer: Walter van den Berg! Voor sommigen onder jullie beter bekend als (tijdelijk?) wijlen vandenb.com. Walter, pak aan die stok! En tenminste één stukje over reigers.