Ik wil altijd nog een boekenlijstje voor /eiland inleveren, maar ik kom dan voornamelijk tot een boel ‘verzameld werken van’ en dat vind ik niet zo origineel. Hierbij wel een /vakantie:
* High Fidelity door Nick Hornby (met dank aan Martijn, film gezien, nu benieuwd naar het boek)
* White Teeth door Zadie Smith (ligt al maanden op mijn nachtkastje, vond het begin geweldig, en toch nog niet doorgelezen)
* Captain Corelli’s Mandoline door Louis de Bernière (eigenlijk hetzelfde verhaal als hierboven, alleen nog langer, *slik*)
* De Ruimte van Sokolov door Leon de Winter (omdat ik ook een Nederlands boek mee wil nemen en de Winter lekker doorleest).
De rest leen ik van de bibliotheek die mijn vriendinnen meenemen, als ik al aan een rest toekom.


Reacties

5 reacties op “/vakantie”

  1. Ik heb High Fidelity als boek al in 1996 of zo gelezen. Daar doe ik stoer over, nu het boek een cultstatus heeft gekregen 🙂
    Ik had het jaar daarvoor Fever Pitch gelezen. Da’s Hornby’s boek over Arsenal – mijn favo club sinds m’n jeugd (met reden).

    Oei, twee boeken die ik best zou willen lezen op vakantie had ik eigenlijk online moeten bestellen.. Te laat.

  2. Ik wacht.

  3. Merel avatar

    Zidouta: ik ga er nog eens extra hard over nadenken!

  4. rowan avatar

    Je moet/mag eens ‘in cold blood” van Truman Capote lezen .Mooi!Of anders iets van Philip Roth.

  5. Ik had voor de vakantie “About a boy” van Nick Hornby gekocht. Wat een bagger! Na 50 pagina’s wilde ik het boek al in een hotelkamer achterlaten…