Ik heb vandaag gewerkt.
Toen heb ik boodschappen gedaan. Ik heb gestofzuigd en de was opgehangen die ik er eerder in had gedaan. Toen heb ik aan een snoer dat kapot was met succes een nieuwe stekker gemonteerd. Vervolgens heb ik Photoshop geinstalleerd om eindelijk eens iets met mijn foto’s te kunnen gaan doen, en heb ik helemaal in mijn eentje een tafel versleept van de ene naar de andere kant van de kamer.
Nu ga ik uitgebreid koken.
Supervrouw, ik.


Reacties

7 reacties op “Supervrouw”

  1. Ik heb vandaag uitgeslapen, erg lang zelfs. Daarna heb ik een heerlijk gegeten. De hele dag heb ik doorgebracht in de zon, voornamelijk met het lezen van de krant. En ik ben begonnen met het lezen van Hans Faverey’s verzamelde gedichten (dat is Zidouta’s schuld). Ik heb toen nog veel gesurft op het internet. En nu is het alweer avond.
    Ik superman, ik…..

  2. *applaus* Goed hoor! Je hebt me er trouwens ook aan herinnerd dat ik nog moet stofzuigen, bedankt. 😉

  3. Nou Mereltje, dat doe ik je niet na. Ik heb de hele dag naar het beeldscherm zitten staren. Er kwam niets uit m’n handen. Toen eten naar binnen geschoven, afgewassen en de kattenbak verschoond. Daarna online patience gespeeld. Loser!

  4. Ik heb vanavond de vloer gedweild, het bed opgemaakt en twee bakkebaarden (niet van mijzelf) bijgeknipt. Ben ik ook een supervrouw?

  5. euhhhmmm, …………….
    ……………………
    koffie gehad, zip file verstuurd…………………….
    …………………………
    euhhhhhhhh………………………….

  6. Ehhhmmm… collega gebeld die zich had verslapen en waar ik een afspraak mee had bij een klant, verkeerd gereden en verdwaald, biobak geramd bij het parkeren, koffie gedronken, proberen te werken en niet gelukt… tosti’s met ham en brie gemaakt, biertje gedronken en boodschappen gedaan… allesbehalve superman maar toch erg veel lol gehad 🙂

  7. Zet hem op Merel! Jij hebt karakter.