« terug naar blog

Natje droogje

Op een doordeweekse avond televisiekijken een aantal weken geleden sprong ik van kanaal naar kanaal zonder ergens langer te blijven hangen dan een minuut. Een vrouw met een donkerharig boblijntje stond voor een kleurig bord met cijfers en letters waarvan sommigen verlicht waren. Onder in beeld stond een telefoonnummer. De mevrouw zei tegen mij, terwijl ze op het telefoonnummer wees: ‘Wat wordt natter terwijl het droogt?’, en beloofde mij een prijs als ik nu meteen zou bellen. Zap. Volgend programma. Zap. Zapzap. Zap. Zap. Zapzap.
Voetbal. Toto divisie. Zapzap. Zap.
TMF. Mental Theo. BOX. Enrique. Zap. MTV. Negers. Zap.

Ineens drong het tot me door dat ik het antwoord op de enkele minuten ervoor gestelde vraag niet wist! Hoe kon dat? Paniek sloeg toe. Snel zappend terug naar het programma dat mij die vraag had gesteld, begon ik alle opties in mijn hoofd af te gaan. Wijn? Tampons? Zout? Douche? Regen?
Ik kon het programma niet op tijd meer vinden. Toen ik erachter was waar ik de vragenstellende vrouw met telefoonnummer gebleven was, was het item veranderd in de vraag: ‘Hoe heet de kale, homosexuele lijsttrekker van Lijst Fortuyn?’.

De hele dag zat ik met de vraag in mijn hoofd. De dagen die erop volgden kwam de vraag meermalen terug. Weken later kwam de vraag nog steeds sporadisch bij mij op. De frequentie is inmiddels afgenomen, maar af en toe springt hij als een irritante en hardnekkige popupreclame mijn netvlies op. Help mij.

Wat wordt natter terwijl het droogt?


Reacties

19 reacties op “Natje droogje”

  1. Iemand die heel erg hard de afwas doet en zodoende heftig gaat zweten of spetters op zich krijgt.

  2. Een theedoek?

  3. handdoek

  4. jaja puck..wel reageren maar zelf al 3 dagen niks posten. Lekker is dat.

  5. Tsk, Rob, dat is wel heel brutaal. Ik ben heel blij dat Puck reageert ondanks haar tijdelijke logafwezigheid.
    En ook nog eens met het goede antwoord! Evenals Cockie!
    (hoewel ik de antwoorden van Elmer en ijsbrand ook zeer goed gevonden vind).

  6. lol

  7. De lol was om pot-verwijt-de-ketel-Rob. Wel reageren en dat aambeeld maar laten voor wat het is. Lekker is dat.
    Merel, hoe weet je trouwens wat het goede antwoord was? Heb je opgebeld..?

  8. Nee, jij geeft altijd het goede antwoord.

  9. Gelukkig heeft Puck alleen de virtuele plug eruit getrokken. Is goed om te zien dat ze zich toch nog online begeeft.

  10. Ik vrees, dat er te veel dingen zijn, die aan deze definitie voldoen. Er waren vast meer aanwijzingen, of al veel lettertjes van het woord zichtbaar. Misschien kun je de videoband nog opvragen bij de betreffende zender… 😉

  11. Een hand- of theedoek droogt niet! Diegene die deze voorwerpen hanteert droogt.

  12. De vraag is wat nat wordt en niet wie droogt…

  13. De vraag is wat nat wordt en niet wie droogt…

  14. ik hoorde een mensch van een of andere kwis op ned1 ook met die vraag van de week bij rob en fred op de radio, en ze zei zelf dat het juiste antwoord een theedoek of een droogdoek was. tsjah en of die nou inderdaad droogt, elmer, diegene die deze voorwerpen droogt die droogt ook niet, tenzij hij zelf nat was en tijdens het afwassen droog word. de vaat, die met een droogdoek word gedroogd, dat is toch wat droogt? wat een belachelijk woord eigelek drogen. droooog dro og pffff whahaaha

  15. Alles verder goed?
    😉

  16. merel, jij ook goed? ik ben blij. !! hb, hb. (spreek uit: hbbe hbbe)

  17. En je naam is ook op dat nachtelijk ochtenduur ineens veranderd in wermer, werner. 🙂

  18. Laurens L. avatar
    Laurens L.

    IJs.