« terug naar blog

De Grote Subjectivisten Surprise CD-R Cirkel (2)

Ik weet nu voor wie ik een CD moet maken in het kader van de grote Sinterklaas Subjectivisten CD-R brand en ruilactie! De loten zijn geschud en ik heb de naam gekregen van degene die mijn CD zal ontvangen (sshht! niet doorvertellen!).

Meteen na het versturen van de mailtjes met de namen, werd er druk over en weer gemaild. Wie heb jij? Wie heb jij? Gelukkig zijn we allemaal discreet en dus bleef het vooral bij: Ken jij degene voor wie jij een CD moet maken?

Hij (oke, het is een hij) was mij onbekend. Wat doet een weblogger als hij iets niet weet? Googlen! Dus gegoogeld op de naam van degene die in het mailtje stond. Nou! Hij heeft zo’n algemene naam dat er erg veel verschillende mensen tevoorschijn kwamen. Hij is of een cagefighter (en een behoorlijk goede ook), of een automatiseerder op leeftijd (met foto), een judoka, een voetballer, een bridger, een directievoorzitter, een Amerikaan, een chrysantenbedrijfseigenaar, een consultant, een dierentuinvriend, een christelijk zendeling, een AA-er, een architect, of een zeilkampioen – dit zijn alleen nog maar de hoogtepunten uit de eerste drie pagina’s.

Wat te maken voor iemand met zoveel identiteiten? Het is wel spannend. Zelf denk ik dat het de voetballer is. Nee, ik denk dat hij niet in het bovenstaand rijtje voorkomt.
Als het maar niet de cagefighter is, want die houdt vast niet van mijn muziek.


Reacties

22 reacties op “De Grote Subjectivisten Surprise CD-R Cirkel (2)”

  1. Bij mij was het niet zo spannend. Na het googlen kwam meteen de goeie naam bovenaan te staan. Maar ja, het gaat hier dan ook niet echt om een nobele onbekende…en vooral het is een muziekkenner!

  2. Kopieer je MP3-speler op een CD-tje… daar moet iedereen mee kunnen leven, denk ik.
    Ookal is me nog niet bekend wat het laatst toegevoegde nummer is…(zie log-15 nov)

  3. Met deze gegevens is het vinden van je slachtoffer a pennywhistle

  4. Voor alle duidelijkheid.
    De CD-R moet wel in de audio-stereo kunnen Dus geen mp3’s. Tenzij Merel natuurlijk alle originele nummers heeft.
    Heb deze vraag vorige week gesteld op de subjectivisten.org pagina en weet het dus uit goede bron.

  5. Ook even voor alle duidelijkheid:

    Je kan MP3’s die gebrand zijn toch ook in de stereo afluisteren?
    Tenminste, ik wel. Ik maak soms zelf ook van MP3’s verzamel CDs. Of heb ik een superdeluxe CD-speler?

  6. Je kunt twee dingen doen:
    1. mp3’s in het mp3-formaat op een cd branden, zoals je ook plaatjes of Word-documenten op een cd kunt branden. Je kunt dan honderden mp3’s op een CD kwijf, maar DIT IS NIET DE BEDOELING.
    2. mp3’s omzetten naar audio-bestanden en deze op een cd branden. Dit is prima.
    Voor de duidelijkheid :je cd moet dus voldoen aan “beluisterbaar in een gewone audio cd-speler”. Lijkt me makkelijk te testen.

  7. AS: dat was een open einde wat ik nog gemist had.

  8. Poging tot nog meer duidelijkheid 🙂

    Technisch gezien is mp3’s afspelen op een ‘normale’ audio CD-speler niet mogelijk.

    Maar…de techniek staat voor niets tegenwoordig. Zeker de Merel-techniek. 🙂

  9. Ja, Martijn, dat bedoel ik inderdaad. Is nu duidelijk!

  10. Succes ermee!

  11. .. Vergeet niet het mooiste nummer allertijden erop te zetten.. ‘Way to the Blue’ van Nick Drake.

  12. Ben ik met Ellen eens (al weet ik nog wel twee of drie mooiere nummers uit vroegertijden). Ik heb een iPod, dus wat moet ik met audio cd’s? Die apperatuur heb ik aan mijn achterkleinkinderen cadeau gedaan, en die waren niet echt opgetogen (omdat ze van overopa als iPods gekregen – grote groepen reductie). Ik vind het branden van een audioceedeetje beetje ouderwets.. al liggen hier vast nog wel ergens enkele vergeelde gebruiksaanwijzingen. Nu snel teru naar aimabel Ajax.

  13. Ik hoop dat je mij hebt…volgens mij heb je wel smaak! Maar dat zal wel niet…ik heb geen vaak voorkomende achternaam…en ik heb nog maar 1 keer gezeild in mn hele leven.

  14. Toen ik de naam van mijn ‘slachtoffer’ intypte kreeg ik gelijk zijn site. Bleek ook nog gewoon http://www.voornaamachternaam.nl/ te zijn.
    Wat ik me meer afvraag, hoe kom ik er achter of hij hem leuk vindt? Helemaal omdat ik een limited edition cd gebrand heb en hier dus zelf erg trots op ben… Ik zou um natuurlijk kunnen mailen (na 5 dec. …)

  15. Ik zou gewoon mijn e-mailadres meesturen en om een reactie vragen. Toch?

  16. cagefighter, judoka, voetballer, bridger, directievoorzitter, chrysantenbedrijfseigenaar, consultant, christelijk zendeling, AA-er, architect, zeilkampioen , …
    damn, dat is dus duidelijk ik niet 🙂

  17. ‘Way to blue’… Die komt wellicht op mijn cd…

    @pim: ja, sinds twee weken vind ik audio-cd’s branden ook ouderwets. Heb een Archos mp3 Jukebox. Geweldig ding!

  18. Rolandow avatar

    Hee. Dat is gek. Ik heb geen mail gehad, maar had me volgens mij wel ingeschreven. Als we het over dezelfde hebben. althans. Maar volgens mij is er maar 1 :-).

  19. Rolandow avatar

    Oeps.. correctie. Hij zat al in m’n prullenbak. Onbekende afzender. Dan krijg je dat ;-).

  20. Ik heb mijn cd nu ook opgestuurd, hij lag al een tijdje klaar 🙂 overigens ingeschreven na jouw posting hier 😛

  21. ????????????????????????????????????/dom

  22. wat moet je mens