« terug naar blog

Lowlands here I come!

klik!

Min of meer in opwelling kaartje voor Lowlands gekocht… hoera!

De laatste keer is alweer 4 jaar geleden…


Reacties

22 reacties op “Lowlands here I come!”

  1. Sabine avatar

    Voor mij was de laatste keer alweer 2000. Toen werd voor mij bevestigd dat het in de vier jaar dat ik er kwam toch steeds minder leuk werd en meer duur! Meteen het besluit genomen om voorlopig maar niet meer te gaan.
    Een bevriende band waarvan ik met name de gitarist ken speelt ook (weer) dit jaar. Ze heten Face Tomorrow (volgens mij heb ik ze al ‘ns eerder genoemd), beetje promoten kan nooit kwaad!

  2. In een opwelling? Dat lijkt me niet echt de positieve ingesteldheid om naar een festival te gaan 🙂

  3. Kiers avatar

    Merel gaat naar Lowlands voor de camping. En hoopt op een forse regenbui zodat ze ongewassen met een zwetende Duitser een weekeinde in een plastic kruiptentje kan doorbrengen. En eten koken op Butagas. Iets anders kan ik niet ontdekken in Lowlands.

  4. @Kiers: klinkt als Zandvoort. Maar dan exclusiever.

  5. Biddinghuizen (of all places). Maar Arcade Fire maakt veel goed.

  6. esther avatar

    Dit is een goed jaar hoor Merel! De Charlie-tent komt weer terug en dat was toch de leukste. En de sfeer blijft gewoon goed op zo’n festival, als je tegen dronken pubers, smerige toiletten en Friese-bussen-waaruit-slechte-muziek-komt-’s nachts-op-de-camping kan.

  7. Vijf woorden zijn genoeg om voor naar Lowlands te gaan:
    Queens of the Stone Age

  8. peter avatar

    aandacht krijgen kan je ook op een een heel natuurlijke manier krijgen hoor merel daar heb je heus geen weblog voor nodig gewoon een gezond verstand (en geen mobiel)

  9. “Biddinghuizen (of all places)”… Ik heb er veertien jaar gewoond en ik ben nog NOOIT naar Lowlands geweest. Wel naar de Flevohof…

  10. Yay, gezellig! Wijntjes bij mijn tent!

  11. Zuur!!! avatar
    Zuur!!!

    Zolang je Stereo Total maar overslaat. Gisteren bij RAUW (Tivoli) was het niet veel soeps…..pffff!

  12. @peter avatar

    n00b!!!

  13. Martijn avatar
    Martijn

    @peter: ??!!

    Ploink

  14. Martijn avatar
    Martijn

    Als we nu eens allemaal beginnen festivals en feesten te boycotten tot de prijzen gewoon weer op een normaal niveau (50% van huidige prijs) liggen, dan wordt het misschien weer leuk.

  15. Niet lullen. Gewoon gaan. Uiteraard Champagne bij mijn tent. Bob, doe je ook een mokje mee? (ik heb een zilverkleurig koepeltentje, kan niet missen) Ik zie je op Lowlands Merel!

  16. Waar zet jij je tentje?

  17. Martin avatar

    Wat nou opwelling? Je hebt je gewoon laten verleiden Merel, geef het maar toe. 😉

  18. Merel avatar

    Ja, door twee heel knappe mannen!

  19. Lennard avatar
    Lennard

    Ik weet van niks

  20. Lokje avatar

    Leuk! Veel (voor)plezier!

  21. Kun je even de groeten doen aan Juliette? Zoenen mag ook
    http://www.julietteandthelicks.com/

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *