* Lowlands was geweldig en ik was tevreden over hoe het ging. Zie ook CultuurpodiumOnline. Het schijnt dat er ook nog een mp3 komt. Die plaats ik hier, indien verkregen. Er komt een podcast van, op 23 oktober. Er bestaat een podcast van! Download de podcast.

* Wat mijn muzikale ontdekking was van dit jaar, werd me gevraagd. “Dat ik écht niet meer op de hoogte ben van de muziek van dit moment”, zei ik. Ik ben nu bezig aan een enorme inhaalslag, maar mocht u nog tips hebben, volgaarne.

* U kunt weer stemmen voor de NS PopulariteitsPublieksprijs. Zou leuk zijn als Paulien Cornelisse tegen de verwachtingen (Tonio) in zou winnen. U heeft nog 44 dagen om de boeken te lezen en uw eigen mening te vormen. Mocht u daar geen zin in hebben, stem dan gewoon op Paulien Cornelisse. 😉

* De zomer is voorbij en er staan allemaal leuke uitstapjes in binnen- en buitenland op het programma.

* Kazen maar ook hele winkelketens flirten met me:
je bent zelf een stuk


Reacties

9 reacties op “Sterretjes”

  1. U heeft een gezond zelfbeeld 🙂 Waar de dagelijkse boodschappen al niet goed voor zijn..

  2. en alle D’s moesten in hoofdletter. ^^
    mijn oog viel ook meteen op die ruimte ijsjes die natuurlijk geen raketjes mogen heten hahaha wat een vondst en dan dat design, geweldig.

  3. Janine Elfring avatar
    Janine Elfring

    Haha wat een geweldige foto!

  4. Ik moest opeens aan uw volgaarne denken, toen ik dit vanavond tegenkwam. http://www.youtube.com/watch?v=By1EbHetjAs&feature=youtu.be

  5. @Sok, wow!

  6. komop wat is er zo bijzonder aan die foto!

  7. “Teveel hyperlinks in je reactie. Hou eens op met spammen, joh!”

    Nou ja zeg.
    Het was goed bedoeld hoor…

  8. Goed, nog maar eens, nu gesplitst:

    Het ‘In The Wild’-wichtje draait al vrij lang mee, sinds 2001 om precies te zijn.
    Ze heeft meer moois gemaakt. ‘Someday’, vind ik zelf ook erg fijn:
    http://www.youtube.com/watch?v=g_SHRxGvUAA

    En verder hobbel ik overal veel te ver achteraan om met bruikbare tips te komen.
    Pas heel recent botste ik tegen Marina and the Diamonds aan, met haar ‘Primadonna’.
    http://www.youtube.com/watch?v=S8httDjxJqI

    (en vanaf Marina is het een kleine stap naar ‘Florence and the Machine’, en Florence leidt dan weer prachtig terug naar L.P. En zo is de cirkel rond)

  9. Oh, en: Jed Whedon. ‘Tricks on Me’, vooral:
    http://soundcloud.com/jedwhedon/tricks-on-me
    en ‘Drones’:
    http://soundcloud.com/jedwhedon/drones

    Tot zover de spam.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *