« terug naar blog

NS Nadeelurenkaart

Hoewel het meisje aan de telefoon erg aardig was, vind ik het belachelijk dat een vervangende NS Voordeelurenkaart 11 euro kost. Tsk. Een giropas kost 5 en een creditcard ook.


Reacties

8 reacties op “NS Nadeelurenkaart”

  1. Kost 5 wat? 5 bananen? Daar doe ik het voor!

  2. vind so wie so dat je met een aangifte in de hand goedkoper uit moet zijn…

  3. Allereerst welkom thuis. 😉 En wat die NS betreft: die sporen voor geen meter, dat weet je toch? 😉

  4. Nadat mijn portemonnee gestolen was in Praag, heb ik ook al die kosten voor nieuwe pasjes, rijbewijs en aanverwante artikelen ook aan de reisverzekering opgegeven. Ik heb álles teruggekregen.

  5. Nadat mijn portemonnee gestolen was in Praag, heb ik ook al die kosten voor nieuwe pasjes, rijbewijs en aanverwante artikelen ook aan de reisverzekering opgegeven. Ik heb álles teruggekregen.

  6. Sabine avatar

    ID-kaart of paspoort: 20 euro vervangingskosten in Rotterdam! plus de 35 euro die een paspoort zelf kost! Als ik er nu over nadenk vind ik het nog belachelijker dan eerst. Het is toch veel logischer dat je hetzelfde betaalt als ieder ander die een nieuw paspoort komt halen?! Ze hoeven toch niet meer handelingen te doen omdat ik toevallig een maand eerder ook al was geweest? Hmm. Nu ben ik boos.

  7. Sabine avatar

    Soms komt de bureaucratie je tegemoet, nu zelfs bij mij op school (HBO), ik ben al een jaar bezig met het rechtzetten van een fout cijfer op mij cijferlijst, en heb vandaag maar weer eens een brief geschreven aan de coordinator. Er komen namelijk alleen maar meer fouten in de lijst te staan.
    Nu ben ik niet alleen boos, maar ook heel erg moe.

  8. Aussie avatar

    Nog geen dag terug en nu al weer klagen over de NS?
    Pffffff….
    😛