Heijd netjseks is inmiddels een algemeen begrip in een deel van mijn vriendinnengroep. Ook zorgen mijn collega en ik er altijd voor dat we iets vroeger komen, zodat andere collega's onze (flex)plek niet gorillen. En dat ik elke maand ongerudje ben, daar had ik het al eerder over. Vriendin Q. noemt me nietje in plaats van mietje.
Vannacht kon ik niet slapen omdat ik op uitnodiging van iemand aan zee was, vlak aan die kust, die voor het eerst sinds dertig jaar geheel bewaakt werd vanwege de stormvloed. Achter de dijk lag ik, en de kamer waar ik in lag leek gemaakt van luciferhoutjes. Bij elke slagregen hoorde ik het water door de kieren van de muren sijpelen. Mijn voeten voelden klam aan. En vergiste ik me, of zat het raam niet helemaal goed in de sponning? Ik zag het bouwpakket dat het huis was de lucht in gelanceerd worden. Het water kwam tot over de dijk en binnen de kortste keren was het hele land overstroomd. Ik moest naar zolder vluchten, ware het niet dat er geen zolder was. Ik moest het licht aandoen om bevestiging te krijgen dat ik overvallen was door nachtelijke waanideeën.
Uit pure slapeloosheid ging ik de sms'jes bekijken die ik heb bewaard in mijn inbox. Heijd netjseks, 'snel, anders gaan ze onze plek gorillen' en 'hahaha, je bent een nietje' kwamen erin voor.
Maar het hardste moest ik lachen om: "ja duh natuurlijk MAN IK ZIE NU PAS DAT IK OMRINGD BEN DOOR STERVENDE VLOOIEN".
Geen idee meer waarom.
Maar in paniek zoveel hoofdletters sms'en, respect.
Geef een reactie