En jawel, daar was ie weer.
Mijn buren bleken ook weinig warme gevoelens te hebben voor het (overigens sinds mijn jeugd sterk afgeslankte) naslagwerk.
Na één etmaal lag er een hele stapel gidsen óp de brievenbussen in plaats van erin, in de hoop dat een andere buur zo aardig zou zijn de gidsen naar het oud papier te brengen:
Irritant

Afmelden kan!
Voor iedereen die ook wat bomen en irritatie wil sparen:
Afmelden De Telefoongids / Gouden Gids

Ook voor Daphne, Pietro, Kees én Georgina Verbaan, die via Facebook en Twitter hun trappenhuizen stuurden (stuurt u vooral ook in):
Telefoongids weg ermee
Telefoongids weg ermee
Telefoongids weg ermee
Telefoongids weg ermee

En Femke:
Op een stapel met de reclame

En een heel mooie van Cathelijne (Kerkstraat, Amsterdam):
telefoongids


Reacties

17 reacties op “De Telefoongids”

  1. Ik heb me al twee keer afgemeld, en ik krijg de gids nog steeds. Ze bezorgen hem niet op adres, maar pleuren hem gewoon overal in de bus. Vorig jaar hadden ze een heel stapeltje in de hal van mijn flat geparkeerd, te lui om ze in de bussen te stoppen.

  2. Nee Kees, zeg het me niet, ik was juist zo blij en vreesde al dat iemand het al vergeefs geprobeerd had. Wat te doen?
    We moeten blijven afmelden tot we erbij neervallen?

  3. Je krijgt er wel leuke fotoseries van 😉

  4. Ik heb ‘m vorig jaar retour afzender gedaan. Met ‘subtiele’ opmerking. Gaf wel een lekker gevoel.

  5. Oeh rob, dat wil ik ook. Gewoon in de brievenbus gegooid? Met je eigen adres? Of anders aangepakt?

  6. Ik heb al jaren geen telefoongids gezien en toch heb ik me nooit afgemeld. Vind ’t wel goed zo =D

  7. Wat een enorme papierverspilling…

  8. Ik heb me ook al 2x afgemeld, ben zeer benieuwd naar dit jaar. Ik vrees dat het inderdaad zo gaat als Kees zegt – gewoon overal bezorgen. Retour afzender lijkt me een goede 😉

  9. henriette avatar
    henriette

    Ik vind de gids wel handig, hoef ik mijn computer niet aan te zetten om iets op te zoeken.

  10. Achterin de gids zit zo’n bon om je af te melden. Dat had ik vorig jaar al gedaan. Zoals de meeste hierboven al hebben ervaren maakt dat niets uit. Dus dit jaar heb ik gewoon de hele gids naar dat adres gestuurd (zonder m’n eigen adres). Hij past net in de brievenbus (de kinderen vonden het wel leuk), en als er maar genoeg aankomen snappen ze hopelijk een keer dat ze die afzeggingen serieus moeten gaan nemen.

  11. Kan het niet worden omgedraaid, dat je de gids alleen krijgt na aanmelding. Dat zou pas een verspilling schelen.

  12. Ik heb me vorig jaar afgemeld. Ik zag een stapeltje gidsen liggen in het trappenhuis, maar mijn brievenbus was leeg! Dus soms werkt het wel.

  13. Bedankt Merel, ik heb direct gebruik gemaakt van de afmeldingslink…

  14. Heb ik inderdaad ook gedaan… afmelden! Ik bedoel, met het internet enzo…

  15. Was vandaag bij de thuiskapper. Kapster vraagt me of ik een adres voor haar wil opzoeken. PC aldaar was bezet, mobiel had ik niet bij me (daar zit sowieso geen internet op). Ik wist van een stadsplattegrond in de gids. Vraag ik aan de dochter (plm 20 jr): “Waar is jullie telefoongids?” Dochter: “Telefoongids???, nee dat soort dingen hebben wij niet in huis, hoor.” Uiteindelijk opgelost door Tomtom uit auto te vissen. Maar ik vind zo’n gids soms toch best handig. En ik geloof dat mensen onder de twintig al niet meer weten wat het is. Zo’n papieren gids.

  16. Heb hem al een tijdje niet meer gekregen dus het is gelukkig vooruit gegaan:)

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *