« terug naar blog

Zaterdag wandeldag

Voor de derde opeenvolgende zaterdag scheen de zon volop. Weer werd er gewandeld. Dit keer stonden schaduwen centraal. Ondanks onze wandeling werden onderstaande schaduwen allemaal genomen op zo'n 100 m2.

Voor het interactieve aspect van zo'n webzijde, en voor de Amsterdamkenners onder ons: waar was ik?




Reacties

33 reacties op “Zaterdag wandeldag”

  1. Muziek Gebouw aan het IJ.
    Geen Am*dam kenner, maar wel betrokken bij de bouw !

  2. Webzijde?

  3. Bimhuis of nieuwe bieb?

  4. muziekgebouw aan het ij?

  5. Bovenste: erg leuk!
    Waar was je: geen idee!

  6. Florrie C. Snorring avatar
    Florrie C. Snorring

    Die laatste lijtk boel veel op het Lloyd Hotel. U was in ieder geval aan het IJ, gezien het water en de bouwput. O, wacht, was het bij de nieuwe bibliotheek? En daarnaast dus, bij de bouwput?

  7. Bij mijn oude buren? Van toen ik nog aan het IJ woonde..? Daar waar je heerlijk aan het water in het zonnetje een biertje weg kunt slurpen? Oke, oke, het muziekgebouw? Aan het IJ dus??

  8. De onderste twee zijn in het Muziekgebouw aan het IJ, de tweede is daar ook in de buurt. De eerste zal dan wel de bouwput zijn bij de nieuwe bieb. Maar volgens mij zag ik je ook in de Bijenkorf.

  9. Silodam. Vermoed ik. Het ziet er herkenbaar uit, heb er vier jaar gewoond. Als het daar niet is, moet je daar toch ook eens foto’s gaan maken!

  10. Muziekgebouwaantij?

  11. Muziekgebouw aan ’t IJ! Waar een biertje op het terras helaas om en nabij de 3 euro kost…

  12. Julia B. avatar

    Als ik me niet vergis is dit het Muziektheater Aan ?t IJ…

  13. Natuurlijk ben ik te laat, want de veertien wachtende reacties weten dit vast ook, maar: het Muziekgebouw aan het IJ!

  14. Muziekgebouw aan ’t IJ!

  15. Hallo allemaal: iedereen (bijna) heeft het goed! Heel goed van jullie! Het was inderdaad Muziekgebouw aan ’t IJ, waar de drankjes inderdaad veel te duur zijn, maar waar wel het mooiste en meest winderige terras van Amsterdam is (zo’n beetje), ook al mocht het terras nog niet open. Daarom waren we binnen, waar het ook mooi uitzicht kijken was.

    De eerste foto is de bouwput naast het Muziekgebouw.

  16. en weet je waarom die bouwput er is? om straks water in te laten lopen! ja, dat zijn nogal `ns plannen.

  17. De eerste foto is de bouwput n??st het Muziekgebouw en die andere, of ik moet mij sterk vergissen, zijn gemaakt in dat Muziekgebouw aan ’t Ei dat qua niets ook maar een beetje kan tippen aan Hotel New York in mijn geboortestad waar alle drie de eredivisieclubs wel even een stukje beter worden bestuurd dan Ajax!

  18. Als nu niemand vraagt wie die meneer is, doe ik het maar…

  19. Bas Verwey avatar
    Bas Verwey

    Mesjogge van Bashevis Singer beschrijft hoe een deel van de Joodse gemeenschap in New York (over)leeft met haar verleden.

  20. Ik ben die meneer!

  21. Is dat niet het station bij de Arena en HMH…?

  22. Julia B. avatar

    @L.: Ha, we hebben men??r Roze onder ons? 🙂

  23. Ben ik de enige die bij de eerste foto, heel even, moest denken aan een safari in Egypte op een kameel?

  24. Is er tegenwoordig dan een men??r Roze? Oh jee, ik heb iets gemist…

  25. Nee 10eke! Ik ook!! Ben blij dat jij dat even schreef zodat ik niet de enige was 🙂

  26. Ik dacht dat ik een kameel zag. Maar ik was niet de enige lees ik nu…

  27. Ha ha, ja, ik zag ook meteen een kameel. Twee zelfs. Naast elkaar. Voor de kijker achter elkaar. Eentje met z’n kop naar links en eentje met z;n kop naar rechts.

  28. zeker weten: Nemo

  29. inge, helaas. Het was toch echt Muziekgebouw aan ’t IJ…

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *