* De theelepeltjes, jawel, zijn terecht. We gaan het morgen vieren met koffie verkeerd in de hoge glazen.

* Het uitzicht op de zonsopgang vanuit het nieuwe huis is elke dag volstrekt anders en steeds opnieuw indrukwekkend. Dat maakt de vroege uurtjes niet alleen draaglijker, maar zelfs de moeite waard om voor op te staan. 

* De meubels zijn verschoven en gedraaid. Volgens mij zijn we nu klaar en volstrekt Feng Shui. 

* Internet doet het! De Man des Huizes heeft de verbinding met de rest van de wereld gelegd. Minpunten voor provider Online wegens de 5 (!) weken (!) te laat. Dit als waarschuwing voor anderen: ik vond het zelf wat overdreven om een maand voor de verhuizing de verbinding al aan te vragen. Nu de verbinding is gelegd, werkt het als een tierelier. 🙂

* Regen, regen op je kop, ai ai.

* De lift in ons appartement heeft vreemde bijgeluiden. De buurvrouw adviseerde al om bij vastzitten meteen 112 te bellen, want ervaring leerde haar dat die knop met die bel niet echt zoden aan de dijk zet. Ik ga sindsdien niet meer zonder mobiele telefoon de lift in. En: als de lift naar boven gaat, klinkt hij precies als de begintonen van een nummer van Muse. Maar ik weet nog steeds niet welk.

* Ik hoop dat het u net zo goed gaat als mij.


Reacties

15 reacties op “Merel ziet sterretjes”

  1. Hoe kleine zaken een mens blij kunnen maken: heerlijk met de eigen lepeltjes in de thee roeren!

  2. Die lift van je is inderdaad zeer bizar. Ik miste nog het achtergrondliedje van een slechte horrorfilm in die lift.

  3. “klinkt hij precies als de begintonen van een nummer van Muse. Maar ik weet nog steeds niet welk”

    Wellicht kun je het eens met ‘Shazam’ proberen?
    Het is echt verbazingwekkend welke liedjes hij herkent in dagelijkse geluiden om je heen.

  4. Haha, Elln, briljant bedacht. Ik ga het serieus proberen.

  5. Mooi stukje! Fijn dat ’t jou net zo goed gaat als mij 🙂

  6. Je ziet sterretjes en voelt regen op je kop,
    zijn jullie zo volkomen uit jullie nieuwe dak gegaan?

  7. Jolanda avatar

    Dan ik. Oh nee…

  8. Mij gaat mij precies net zo goed als met mij.

  9. binnenkort fotoserie van de zonsopgangen?

  10. Mmmmmm. Ik hoor geluk. Fijn.

  11. En als je dan vastzit in de lift, is het eigenlijk best spannend. Want dan komen ze speciaal om jou te redden…

  12. Heeee…
    ik zie ook dat McAfee je site weer in (groene) genade heeft aangenomen.

  13. Maar. Een mobiele telefoon werkt toch helemaal niet in de lift?

  14. Frieda, je weet niet hoe blij ik daarmee ben! Wat nu precies de trick is gebleken weet ik niet… maar gelukkig ben ik er af.

    Rian: gelukkig werkt in deze lift de mobiele telefoon de hele rit wel.

  15. Welk liedje herekende Shazam erin dan? Of ben je er nog niet uit?

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *